Hakkımızda

Dinomo, bizim gibi araba ve dizayn tutkunlarına özel, yeni, dinamik ve çok renkli bir dünya. Standartların dışına çıkalım, tarzımızı ve enerjimizi neden arabalarımıza da yansıtmayalım dedik ve Dinomo'yu yarattık. Birbirinden güzel, özel tasarım ve renkli jantlarla arabalarımızı giydirmeye basladik.

Dinomo'da çarpıcı, renkli ve son moda jantlarımız ile arabanız için yepyeni, başka yerde bulamayacağınız özel tasarımlar sunuyoruz. Dinamik, farklı dizaynları ve yerli üretim, yüksek kalite standartlarında ürünleri ile Dinomo yepyeni, çok renkli bir dünya! Dinomo dünyasına hemen bir göz atın, arabanıza özel çarpıcı modellerimizle tanışın!

 • Alt Tag
 • Alt Tag
 • Alt Tag
 • Alt Tag

Telefon

+90 282 726 4480

+90 282 726 2022 (fax)

Adres

COSB G.O.Paşa Mah. 6.Cad. No:12,

Çerkezköy / Tekirdağ

MODELLER

Dinomo ile tarzınızı gösterin!

 • Romeo

  Kalpli

Romeo

Arabasına aşık olanlar için Romeo!

 • Felix

  Patili

Felix

Pati sevenler için Felix!

 • Pirate Jack

  Kuru Kafalı

Pirate Jack

Asi ruhlar için Pirate Jack!

BASINNEDEN DİNOMO

Dinomo Jantlar özel alaşımlı alüminyum ile bilgisayar kontrollü alçak basınçlı döküm makinalarında, uluslararası E.T.R.T.O (The European Tyre and Rim Technical Organization) standartlarına göre üretilmektedir.

Alüminyum jant genellikle çelik janta göre daha hafiftir, dolayısıyla performans ve yakıt tüketimi anlamında avantaj sağlamaktadır. Hafif olduğu için sürüş dinamiklerini iyileştirir, direksiyon hakimiyetini ve araç dengesini artırır.

Alüminyum özelliği gereği lastik ve fren sisteminde oluşan ısıyı hızla transfer ederek lastiklerin ve balataların ömrünü uzatır. Ayrıca fren mesafesinde iyileştirme sağlar.

Araç ile montajı sağlayan bijonlar daha geniş bir alandan sıkma yapar. Bijon gevşeme riski daha düşüktür. Alüminyum alaşım jantlar yekparedir. Saç jantlarda bulunan plastik kapak olmadığından, hareket halinde kapağın yerinden çıkma riski yoktur.

İLETİŞİM

Aşağıdaki formu doldururak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Top