YALÇINKAYA EĞİTİM ARAÇLARI OKUL SIRASI

Eğitim ve öğretim alanında her geçen gün kayda değer ilerlemeler olmaktadır. Gelişen sektör dinamikleriyle birlikte kullanılan araç gereçler ve ekipmanları da gelişme göstermektedir. 1990 yılından beri metal sandalye, ofis mobilyası, okul sırası ve eğitim araçları imalatı yapan Yalçınkaya Eğitim Araçları ise sektörde ki yerli ve yabancı ürünleri yakından takip ederek, üretim ve ürün portföyüne vermektedir.

Yeni ürünlerde öğrencilerin rahat ve konforunun dışında kalite de Yalçınkaya Eğitim Araçları olmazsa olmazları arasında. Uzun yıllardır edindikleri tecrübeyle sıra üretimde çok iyi bir konuma sahip olan firma kompakt laminat, kontra, mdf, verzalit gibi ürünlerden kaliteli profil ile üretimlerine devam etmektedir. Irak, Suriyei, Katar, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Ermenistan, Gürcüstan, Libya, Makedonya, Kosova, Kıbrıs, Kırgızıstan, Sudan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Rusya gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sıra ve sandalye şüphesiz ki eğitim kurumlarının öncelikli ihtiyaç duydukları ürünlerin başında gelmektedir. Okul sırası üretimde öncelikli ihtiyaç iyi hammaddeye erişimdir. Ülkemiz de her geçen kaliteli hammaddeye erişim kolaylaşmadır. Firma ise iyi materyalden sağlam ve kaliteli okul sırası üretimi yapmaktadır. İyi hammaddenin kaliteli işçilikle birlikteliği neticesinde kurumlara kaliteli sıralar sunulmaktadır. Geçmişte yer alan tahta sıralar artık yerini rahat, konforlu ve rengarenk modelleriyle yer değiştirerek okullara modern sınıf havası katmaktadır. Sınıfları bu şekilde modern hale dönüştürmek aynı zamanda öğrencilerin sınıflara olan ilgisini arttırmakta ve öğrenimlerine pozitif etki yaratmaktadır.

Ülkemiz genelinde eğitime verilen destekle birlikte sadece sıra üretimi değil eğitim kurumlarının ihtiyacı olan tüm ekipmanlarının üretiminde büyük bir atış söz konusudur. Sektörde Yalçınkaya Eğitim Araçlarıgibi üretici firmalar olduğu al sat şeklinde çalışan kurumlarda yer almaktadır. Yalçınkaya ise üretici olması sebebiyle çok cazip fiyatlarla ürünlere sunmakta ve eğitim kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda özel üretimlere de yardımcı olabilmektedir.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *