SAĞLAM KART

Sağlam Kart, Kuveyttürk’ ün yeni çıkan bir tür kredi kartıdır. Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç farklı sınıfta hizmet verebilmektedir. Her çeşidinin kendine özel avantajları vardır. Genel olarak diğer kredi kartlarından farklı olarak anlaşmalı üye iş yerlerinde indirim ve taksit olanakları, Altın puan özellikleri ile de kullanıcının yükünü oldukça azaltmaktadır. Bunun dışında acil nakit ihtiyaçlarında da destek olmaktadır.

Kullanıcıları için birbirinden farklı imkân sağlayan kart ile alışveriş yapmak çok daha kolay hale geliyor. Sağlık ve eğitim alanları başta olmak üzere alışverişlerde beş taksit sunmaktadır. Belirli miktar üzerindeki alışverişlerin ödemeleri zamanında yapıldığı takdirde Altın puan kazandırmaktadır. Bu imkânın avantajı yaptığınız alışverişlerde 10 TL birikince altın hesabınıza aktarılabilmesidir. Burada kullanıcı isterse altın olarak biriktirmeye devam edebilir isterse de harcamalarını bunun ile yapabilir.  Acil nakit ihtiyacı olanlara avans verme özelliği sayesinde alışveriş yapan kişinin birçok ihtiyacını büyük ölçüde karşılayabilmektedir.

Klasik kart ile en fazla avans çekme limiti 500 TL, Gold Kart ile 1000 TL iken Platin Kart ile bu miktar 2000 TL ye kadar yükselebilmektedir. Müşterilerinden kart ücreti almayan Sağlam Kart ile yapılan alışverişler için gelen hesap ekstresindeki ücretin tamamı ödenmelidir yoksa belirli bir oranda ceza verilmektedir. Market ve gıda harcamaları, telefon, akaryakıt, döviz işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, kontör, sigorta ya da kuyumcu gibi alımlarda taksit imkânına izin vermeyen kart özellikle eğitim ve sağlık sektörlerindeki harcamalarda vade farksız 5 taksit imkânı sunmaktadır. Sağlam Kart ile asistan hizmeti alınabilmektedir. Her insanın başına gelebilecek durumlardan biri olan araba ile yolda kalındığında yol yardımı, konut yardımı, seyahat yardımı gibi destekler verebilmektedir. Sağlam Kart ile 2 aydan 9 aya kadar yapılan taksit sayısı istenildiğinde değiştirilebilmektedir.  Sağlam Kart başvurusu Kuveyt Türk’ ün sayfasından kolaylıkla yapabilmek için tıklayın. Ücret ödemeden edinilebilen bu yeni nesil kart kullanıcılarına alışverişlerini keyifli hale getirebilmeleri için hem güven sağlıyor hem de harcarken kazandırıyor. Böylece harcamalar, ödemeler daha kolay yapılabiliyor.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *