DİEGO COSTA İÇİN #COMETOBEŞİKTAŞ

Beşiktaş’ın bu sezon aynı zamanda şampiyonluk kutlamalarını da yapacağı sezonun son maçı öncesinde Dolmabahçe’ye tekne ve yatlardan oluşan bir donanma ile gelerek tüm dünyanın beğenisini toplayan görsel bir şölen yaşatmıştı. Bunu bir kısa klip halinde instagram hesabından paylaşmıştı. Bu paylaşımları kulübün her gün düzenli yaptığı paylaşımlardan birisiydi ve çok fazla konuşulmamıştı.

Chelsea’nin İspanyol golcüsü Diego Costa geçtiğimiz günlerde bu videoyu izleyip beğendi görüldü. Ünlü futbolcunun ise gelecek sezon Chelsea’de oymak istemediğini ve eski kulübü Atletico Madrid’e geri dönmek istediği biliniyordu. Fakat Atletico Madrid’in transfer yasağından dolayı bu transferi gerçekleştirememesi Diego Costa’yı boşa çıkarıyordu. Ünlü golcünün Beşiktaş’ın eski bir gönderisini aylar sonra bulup beğenmesi hemen akıllara Beşiktaş’a transfer olacak mı sorusunu akıllara getirdi ve taraftarları heyecanlandırdı. İhtimalen gelecek sezonu kiralık olarak başka bir kulüpte geçirecek olan Diego Costa için şimdiden adı Beşiktaş ile anılmaya başladı. Biliyorsunuz ki Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın en iyi yaptığı işlerden birisi bu tarz futbolcuları keşfedip borservisi olmadan kiralama yöntemine gitmek

Durum böyle olunca Beşiktaş taraftarı Fikret Orman’dan yine bir kiralama hamlesi bekliyor. Geçtiğimiz günlerde Real Madrid’in ünlü defans oyuncusu Pepe’yi transfer ederek kadrosunu zenginleştirmesi ve Aboubakar’ın büyük ihtimal Avrupa’da başka kulübe transfer olacağında yerini Diego Costa yada ünlü bir golcü ile doldurmak isteniyor.

Transferin gerçekleşmesini çok isteyen Beşiktaş taraftarı Diego Costa’nın dikkatini çekmek için adeta seferber olmuş durumda. İspanyol golcünün instagram hesabından 6 Temmuz’da paylaştığı son fotoğrafının altına “come to beşiktaş” yazarak ülkemize gelmeye ikna etmeye çalışıyorlar. 3 günde 2,5 milyon yorumu geride bırakan paylaşım şuan instagramda rekor kırarak en fazla yorum alan paylaşım arasında açık ara birinci sıraya yerleşmiş durumda. Beşiktaş’lı ünlülerde come to beşiktaş kampanyasına katılarak tüm dünya basının dikkatini çekmeyi başardı.

Bakalım şuan 2,7 milyon olan yorum 3 milyonu geçerek yeni rekorları geride bırakabilecek mi

Beşiktaşlı biri olarak bende buradan Diego Costa’ya sesleniyorum; Come To Beşiktaş

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *